Epoksi Uygulama Firması Dilovası hizmetinizde

  Epoksi, bir çeşit boyadır. İçerisinde çeşitli bileşenler vardır ve zemin uygulamasında 3 renk olarak kullanılır. Bu renkler gri, bej ve açık mavidir. Son zamanlarda zemin uygulamasında epoksi oldukça fazla tercih edilir. Çünkü son derece dayanıklı ve tasarımı da oldukça şıktır. Epoksi zemin uygulaması özellikle inşaat sektöründe, iş ve dış mekanlarda, su ve izolasyon yalıtımında sıklıkla yapılmaktadır.Epoksi zemin uygulaması sanayi ve ticari alanda da kullanılır. Bununla birlikte pek çok binada epoksi zemin uygulaması tercih edilir. Hastane, pastane, okul, yurt, çiftlik, sanayi tesisi, gıda tesisi, galeri, alışveriş merkezleri ve konutlar epoksi zemin uygulamasının yapıldığı bazı alanlardır. Sizler de bulunduğunuz binanın zeminine epoksi uygulatmak istiyorsanız epoksi uygulama firması Dilovası ile görüşebilirsiniz.

    Çeşit Çeşit Özelliklere Sahip

Epoksi zemin uygulaması bakteri üretmeyen tek zemin uygulamasıdır. Zemin üzerine ne dökülürse dökülsün hiçbir şekilde bakteri üretmiyor ve asla leke tutmuyor. Su, yağ, asit ve alkol gibi maddelere karşı duyarlı olan bu uygulama bu maddeleri içine çekmiyor ve kolay temizlenme özelliğine sahip. Epoksi, aslında bir sıvıdır ve zemine döküldükten sonra 1 hafta içerisinde katı hale dönüşür. Katı hale dönüştükten sonra ne darbe görürse görsün asla deforme olmaz. Bu nedenle zeminlerinize kaplattığınız epoksiyi uzun yıllar boyu hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Tasarım olarak da oldukça fazla tercih edilen bu kaplama aradan yıllar geçse bile güzelliğinden ödün vermiyor. Sizler de zeminlerinizi epoksi ile kaplatmak istiyorsanız epoksi uygulama firması Dilovası ile irtibata geçebilirsiniz.

   Kullanıldığı Alanda Zarafeti Yansıtıyor

Epoksi zemin uygulaması leke geçirmez ve bakteri üretmez olduğu için tercih edildiği gibi kullanıldığı alanı çok zarif gösterdiği için de birçok ev sahibi ve firma tarafından tercih ediliyor. Kişi kendi beğendiği modeli bu zemine uygulatabildiği için kendi tasarımını oluşturabiliyor. Böylece muhteşem güzellikteki zemine ayak basabiliyorlar. Üstelik epoksi zemin uygulaması uzun zaman sonra bile ne kadar darbe görürse görsün güzelliğinden zerre kaybetmiyor. Sizler de zeminlerinizi epoksi ile kaplattırmak istiyorsanız epoksi zemin uygulama firması Dilovası ile görüşebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.