Epoksi Uygulama Firması Gebze

            Epoksi uygulama firması Gebze sayesinde uygulama en kısa sürede gerçekleştirilir. Epoksi uygulaması yapıların alacağı çevresel etkilere karşı dayanıklı olmasına yardımcı olur. Epoksi uygulama karada bulunan her yüzeye, deniz yapısına, doğadan gelen her türlü etkiye, kirlenmeye ve sanayi etkilerine karşı dayanıklı olan bir üründür. Uygulama kötü olan bütün koşullara karşı yapının hem iç hem de dış yüzeyinin estetik bir malzeme ile kaplanarak korunmasına yardımcı olur. Teknolojik bir yapı malzemesi grubudur. Aynı zaman da ürünün üstün bir yapışma özelliği vardır. Mekanik olarak ve fiziksel olarak değişik yapılara sahip olan bütün ürünlere de üstün bir yapışma özelliği ile yapışır. Aynı zamanda inşaat malzemelerini birbirine yapıştırmak amacı ile de kullanılan bir malzeme türüdür.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Epoksi uygulama firması Gebze sizin istediğiniz her alana uygulamayı gerçekleştirir. Donat ile demirlerin birbirlerine yapıştırılmasını sağlar. Aynı zamanda taş, çelik ve ahşap gibi ürünlerinde yapıştırılması sağlanır. Beton, metal, sıva gibi ürünlerinde epoksi yüzeylere olan kaplama işlemi yerine getirilir. Üstelik kaplama işlemi ince bir kaplama şeklinde yerine getirilir. Kolonların montaj işlemlerinde çatlak yapılarında ya da kırıkların tamiratında da kullanılır. Aynı zaman da ürün yüzey koruyucu olarak da kullanılır. Taze beton ile eski ve sertleşmiş betonun harca bağlanarak yapıştırıcı olarak kullanılması amacı ile de tercih edilir. Aşınmalara karşı da koruyucu bir kaplama yüzeyidir. Makine ayaklarının, tren raylarının hatlarında sorunsuz bir yüzey elde etmek amacı ile de tercih edilen bir üründür.

Epoksi Uygulama Hakkında Bilgi

Epoksi uygulama firması Gebze sayesinde zeminler kimyasal ve mekanik etkilere karşı bir koruma sağlar. Duvar seramik kaplamaları için de hem sert hem de su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Kimyasallara karşı dayanıklı derz dolgudur. Ürün havuz, çamaşırhane, hastane ve laboratuvar kısımlarında sıklıkla kullanılan bir üründür. Yüksek bir dayanıklılığı vardır. Bu sayede dayanıklı bir zemin ve duvar boyası da elde edilmiş olur. Ürün su altı imalatlarında da kullanılan bir üründür. Firmamız her konuda garantili hizmetleri size sunar. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz