Epoksi Uygulama Firması Taysad sizlerle

           Epoksi uygulama firması Taysad sayesinde bulunduğunuz her alan daha güvenli bir hale kavuşmuş olur. Epoksi boya uygulamasının bir yüzeye yapılabilmesi için yüzeyin güzel bir şekilde temizlenmesi gerekir. Eğer yüzeyde çıkıntı ya da pürüz bulunuyorsa o zaman giderilmesi gerekir. Yüzeyde herhangi bir kir, yağ ya da pasın bulunmaması gerekir.  Temizlik işleminin en iyi şekilde yerine getirilmesinin ardından yüzeye astar uygulaması yerine getirilir. Ara kat malzemesi kullanımının da ardından Epoksi boya uygulaması yerine getirilir. İşlem bir günde tamamlanabilecek olan bir uygulamadır. Ürünün hem fiziksel olarak hem de kimyasal olarak dayanıklı hale gelmesi için bir hafta beklemesi oldukça önemlidir.

    Epoksi Uygulaması Dayanıklılığı Hakkında Bilgi

Epoksi uygulama firması Taysad ürünlerde ultra bir dayanıklılığın meydana gelmesine yardımcı olur. Epoksi kimyasal olan bir reçinedir. Herhangi bir yüzeyde bulunan çatlaklığın giderilmesine yardımcı olur. Aynı zaman da oyukların doldurulması içinde kullanılan bir üründür. Ürün yüzey kaplama işlemlerinde de sıklıkla tercih edilen bir üründür. Ürün bulunduğu alanın darbelerden, aşınmalardan, sürtünmelerden, kimyasallardan, rüzgârdan, asitten, sıcaktan ya da sudan etkilenmesine izin vermez. Ürünün bu özelliği her alanda kullanılmasına neden olur. Üstelik neredeyse her alanda sıklıkla tercih edilen bir ürün türüdür. Otopark ve hastaneler gibi alanlarda dahi tercih edilen bir ürün olur.

    Temizliği Hakkında

Epoksi uygulama firması Taysad sizlere her konuda yardımcı olur. Epoksi anti bakteriyel bir üründür. İçerisinde herhangi bir bakterinin ya da mikroorganizmanın barınması gibi bir durum olmaz. Aynı zaman tozumanın da engellenmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir. Ancak ürünün yine de bir temizliğe ihtiyacı vardır. Temizlik işlemi için herhangi farklı bir durumu yerine getirmenize gerek yok. Çünkü ürünün tozu tutmama özelliği vardır. Bu da ürünün bir bezle ile silinmesi halinde tozun bezde kalmasına yardımcı olan bir durumdur. Temizlik işlemi sırasında yüzey temizleyici ya da arap sabununun kullanılması yeterlidir. Bu ürünler ile işlem kısa ve kolay bir şekilde yerine getirilir. Bu sayede uğraşmanıza da gerek kalmamış olur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.