Epoksi Zemin Kaplama Firmaları Taysad

Epoksi Zemin Kaplama Firmaları Taysad

 

Epoksi, çeşitli bileşenlerden oluşan bir tür boyadır. Epoksi Zemin Kaplama Firmaları Taysad bu boya ile pek çok alana zemin kaplaması yapıyor. Özellikle son zamanlarda uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu için zemin uygulamasında tercih edilen tek kaplama yöntemi epoksidir. Epoksi zemine dökülürken boya şeklinde sıvıdır. Bu sıvı 1 hafta içerisinde katı hale dönüşür. Bu süreyi hava şartları da etkilemektedir. Havalar iyi olursa daha kısa sürede kuruyabilir.

Epoksi zemin boyası kuruduktan sonra istediğiniz gibi üzerinde gezebilirsiniz. En ağır darbelere karşı bile dayanıklıdır ve uzun yıllar sonra bile ilk günkü görünümünü kaybetmez. Üstüne ne dökülürse dökülsün ne darbe görürse görsün asla deforme olmaz ve bu da pek çok kullanıcıyı olumlu etkilemektedir. Sizler de bulunduğunuz binaya epoksi zemin kaplaması yaptırmak istiyorsanız epoksi zemin kaplama firmaları Taysad ile görüşebilirsiniz.

Lekelere Karşı Güçlü Epoksi

Epoksi, içeriğindeki bileşenler sayesinde üstüne dökülen lekelere karşı dayanıklıdır ve hiçbir lekeyi içine çekmez. En zor lekelerden birkaçı olan su, yağ, asit ve alkol gibi maddelere karşı bile etkilidir ve böylece kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Epoksi zemin uygulaması lekelere karşı etkili olduğu gibi bakteri üretmeme konusunda da bir numaradır.

Epoksi zemin kaplaması şık bir tasarım uygulamak için de son derece etkilidir. Nereye uygulanırsa uygulansın profesyonel bir şekilde sonuç verir ve aradan yıllar geçse de şıklığından, zarafetinden hiçbir şey kaybetmez. Sizler de mekanlarınıza epoksi zemin uygulaması ile şık tasarımlar uygulamak istiyorsanız bizimle görüşebilirsiniz.

Kalitesi ile Her Yerde Kullanılıyor

Epoksi zemin kaplaması, en kaliteli uygulamalar arasında yer alıyor. Uzun ömürlü olması, bakteri üretmemesi nedeni ile hijyenik olması nedeni ile günümüzde pek çok işletme ve binada epoksi zemin uygulama yöntemi kullanılıyor. Hastane, pastane, restoran, kafe, okul, kreş, galeri, sanayi tesisi, mağazalar, gıda tesisi ve konutlarda epoksi zemin kaplama yöntemi kullanılıyor.

Sizler de birçok kişinin tercih ettiği epoksi zemin kaplama yönteminin tasarımını ve sağlamlığını binalarınızda kullanmak istiyorsanız epoksi zemin kaplama firmaları Taysad ile görüşebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.