Epoksi Zemin Kaplama Firması Çayırova

Epoksi Zemin Kaplama Firması Çayırova

 

Epoksi zemin kaplama firması Çayırova uygulamaları insan sirkülâsyonunun, çeşitli kimyasal maddelerin yoğun olduğu noktalara yaptırılabilir. Zemin üzerinde kaplama yoksa bile mutlaka yaptırılması gereken bir işlevdir. Zemin kaplamalar hem şık, hem temiz, hem de oldukça hijyeniktir. Bu denli temiz, hijyenik ve şık durması çeşitli yerlerde kullanımının da artmasını sağlamıştır. Epoksi zemin kaplamalar diğer tüm var olan endüstriyel zeminlerden oldukça farklıdır. Zamana bağlı olarak yıpranma ve aşınma durumları söz konusu değildir. Uzun ömürlü olmasından kaynaklı olarak kesinlikle bu tarz zeminlerin tercih edilmesinde fayda vardır.

 

Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Epoksi zemin kaplama firması Çayırova epoksi zemin kaplama konusunda en büyük desteği vererek şık tasarımlar oluşturmaya yardımcı oluyor. Sizler epoksi zemin kaplamayı nereye yaptıracak iseniz yaptıracak olduğunuz firmaya ilgili yerin bilgilerini vererek zemin kaplama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Epoksi zemin kaplamaların özellikleri de diğerlerinden bir o kadar farklıdır. Özellikleri şu şekildedir;

Su, asit ve çeşitli kimyasal maddelerin yoğun olduğu noktalarda endüstriyel zemin kullanmak yerine epoksi zemin kaplama kullanabilirsiniz. Asit ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olan epoksilerde kabarma gibi durum söz konusu değildir. Yüzeyi kaymayan bir yapıdan meydana gelir. Bu durum ise zeminin üzeri silindiği zaman kayma gibi durum söz konusu olmadığından dolayı meydana gelebilecek problemleri direkt olarak ortadan kaldırır.

Bazı zemin kaplamalar yağ ve çeşitli kimyasalları altına geçirebilir. Epoksi zemin kaplama firması Çayırova da böyle bir durum söz konusu değildir. Zemin kaplamanın altına herhangi bir yağ ve kimyasal madde geçmez. Sürtünme ve aşınma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Bu gibi durumlara dayanıklı olmasından dolayı uzun ömürlü kullanılabilir. Estetik bir görünüşü vardır. Kolayca temizlenir ve üzerinde kir tutmaz.

 

Zemin Kaplama Firması Çayırova Kullanım Alanları Nelerdir?

Zemin kaplama firması Çayırova yaptırılan alanlar arasında hastaneler, okullar, fabrikalar ve otopark gibi noktalar yer alır. Ev içerisine zemin kaplama yaptırmak isterseniz de ister salona, ister banyoya, ister yatak odası gibi noktalara yaptırarak evinizde daha şık bir ortam yaratabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.