Epoksi Zemin Kaplama Firması Kocaeli

Epoksi Zemin Kaplama Firması Kocaeli

 

Günümüzün en trend kaplama çeşitlerinden olan epoksi zemin kaplama hem dayanıklı hem de teknolojik bir kaplama türüdür. Epoksi zemin kaplama firması Kocaeli, tercih edilen beton türüne ve kullanım amaçlarına göre farklı türlerde kaplamaların hizmetini verir. Epoksi uygulaması yapılacak zemin, özen gösterilmesi gereken bir ayrıntıdır. Çünkü seçilecek olan epoksi sistemi, zeminin özelliğine göre tercih edilmektedir. Belirli bir sıralama ve iş planı kurarak çalışılması gereken bu işlem, bir düzen çerçevesinde yürütülmelidir. Plansız bir çalışma doğrultusunda hazırlamış olacağınız zemin kaplama işlemleri, kısa süre içerisinde bozulur ve sorunlarla karşılaşmanıza sebep olur. Firmamızı tercih ederek sıralı bir iş planı doğrultusunda yapılan, kaliteli zemin kaplama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması Nasıl Yapılmalıdır?

 

Yapı sektöründe çok amaçlı bir şekilde kullanılabilen bu sistem, başka malzemelerle yapışmaya elverişlidir. Öncelik olarak zemin hazırlığı ile başlanmalıdır. Üzerine astar kat çekilir ve bu kar ilk kat olarak çekildikten sonra kuruması beklenir ve ikinci kat atılmalıdır. En son olarak ise son kat atılarak epoksi boyama ve kaplama işlemi sonlandırılmalıdır. Bu işlem 4 aşamadan oluşur ve bu şekilde sonlandırılması gerekir. Bu sistem, ağır iş makinelerinin zemin üzerinde çok yük oluşturması, vinç ve araçların zemin üzerinde çalışması sonucu beton yüzeylerinin olumsuz etkilenmesi sebebiyle oluşmuştur. Estetik görünüşü, tozumaz oluşu, hijyenik olması, kimyasal dayanıklılığı sebebiyle epoksi kaplamalar çok sık tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplama firması Kocaeli, bünyesinden hizmet alarak sizde bulunduğunuz ortamları kaliteli bir yere çevirebilirsiniz.

 

Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

 

Pek çok alanda kullanabileceğiniz epoksi zemin kaplama uygulaması, genel olarak denizcilik alanında, gıda endüstrisinde, matbaalarda, laboratuvarlarda, hastanelerde, uçak hangarlarında, lastik fabrikalarında, yemek fabrikalarında, teras kaplamalarında kullanılabilir. Epoksi zemin kaplama firması Kocaeli olarak, daha pek çok alanda kullanabileceğiniz, kullanışlı epoksi zeminler hazırlamaktayız. Partiküler bir zemin oluşturmak için tercih edilen epoksi kaplamalar, dekoratif bir görünüm sağlayarak, tamir edilecek alanlarda da karşımıza çıkabilmektedir. Yağ ve kimyasal içermeyen özelliğiyle, kolay temizlik ve hijyenikliğiyle oldukça kullanışlıdır. Özellikle yüzey kaplayıcı olarak tercih edilmesiyle de dikkat çeker. Estetik bir görünüm sağlayan zeminler hazırlamak istiyorsanız siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.