Epoksi Zemin Uygulaması Kocaeli

Epoksi Zemin Uygulaması Kocaeli

 

Epoksi Zemin Uygulaması Kocaeli günümüz teknolojisinin getirdiği yenilikleri her zaman bünyesine katmış ve bu alanda epoksi zemin kaplamasını da gerektiği şekilde uygulamaya başlamıştır. Epoksi zemin kaplama özellikle günümüzde birçok alanda kullanılmaya ve hızla kullanım alanını arttırmaya başlamıştır. Renk seçenekleri çok fazla olmasa da kullanılan renkler birçok alana uyumlu ve belli başlı renklerdir. Bunlar; açık mavi, gri ve bej rengi olarak kullanılmaktadır. Sağlamlığı, dayanıklı oluşu da hiç bir şekilde deforme olmadan kullanılmasını sağlamıştır. Şıklığı ve de zarafetiyle görenleri de kendine hayran bırakmaktadır.  İnşaat sektöründe kullanım amacı ise iyi bir izolasyon özelliğine sahip olmasıdır.

 

Epoksi Zemin Kaplamanın Kullanıldığı Yerler

Epoksi Zemin Uygulaması Kocaeli , okul ve hastanelerde, evlerde, mağazalarda, bürolarda, işyerlerinde, fabrikalarda, kreşlerde ve kapalı spor salonlarında, gıda ve de endüstri tesislerinde, havuzlarda ve hayvan tesislerinde kullanılabilmektedir. İzolasyon özelliği sayesinde inşaat sektöründe de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Uzun süreli kullanılmasına rağmen ilk günkü gibi hiç bozulmadan duruyor olması da ayrı bir ilgi çekici özelliğidir. Epoksi zemin kaplamalar, aynı zamanda çok şık ve zarif bir görüntü sağlaması sebebiyle insanların her zaman ilgisini çekmiş ve de çekmeye devam etmektedir. İzolasyon malzemesi olarak da profesyonel sonuçlar vermesi sebebiyle inşaat sektörünün vazgeçilmez bir kaplama ürünü olmayı başarmıştır.

 

Epoksi Zemin Kaplama Neden Tercih Edilir?

Epoksi Zemin Uygulaması Kocaeli , tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de istenilen şeklin verilerek ortama şıklık ve zarafet katmasından kaynaklanır. Bakteri ve mikrop tutmadan ve birçok kimyasal maddeye karşı dayanıklı olmasından tutun, kolay temizlenebilir bir kaplama ürünü olması da onu gıda sektörünün vaz geçilmez kaplama ürünü haline getirmiştir. Dolayısıyla birçok saydığımız özelliklerinin yanında hijyenik bir yapıya sahip olması sonucunda gıda sektöründe de hiç bir şekilde çekinmeden kullanılmaktadır. Epoksi zemin kaplama, bunun yanında içerisinde birçok kimyasal birleşimin de bulunduğu bir boyadır. Karada olduğu gibi denizde oluşturulan ortamlarda kullanıldığı vakit te yine sağlamlığı ve aşınmaya karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Bu özellikleri ile de yine her zaman tercih sebebi olmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.